Wizytówka

Cześć,

dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę. Nazywam się Ania Byrczek i specjalizuję się w automatyzacji marketingu, a co za tym idzie e-mail marketingu, generowaniu i zarządzaniu leadami oraz planowaniu i realizacji kampanii online. Jestem oficjalnym partnerem narzędzia klasy marketing automation jakim jest SalesManago.

Przebywając w środowisku przedsiębiorców zauważyłam kilka problemów z jakimi boryka się prawie każdy z nich. Biznes dominuje ich życie – pracują więcej niż pozostali, wszystko mają na swojej głowie, nie potrafią oderwać się myślami, nawet jak już są w domu z rodziną. Nie potrafią odpoczywać, są często nieobecni, brakuje im zrozumienia ze strony otoczenia. Znasz to? To wszystko podsycane jest promocją sukcesu i rozwoju – inspirujące video, motywujące posty na blogach, kult zajętości i rozwoju. Gdy spoglądam na przedsiębiorcze kobiety widzę jeszcze więcej rozterek – godzenie dbania o dom z pracą, macierzyństwa z biznesem i dbaniem o siebie. Do tego wizje kreowane przez media i te wszystkie stockowe zdjęcia mam przed laptopami z dziećmi na kolanach. To wszystko sprawia, że kobiety oczekują od siebie zbyt wiele. Czy to presja otoczenia, czy własna ambicja? Ja powiedziałam „STOP”. Ileż tak można? Gdzie czas na cieszenie się chwilą?

Moje słowa klucze: plan, koncentracja, konsekwencja, minimalizm, delegowanie, automatyzacja, inwestowanie, a równolegle: odpoczynek, rodzina, podróże. Dlaczego Biznes na tarasie? Ponieważ patrząc w przyszłość widzę podróże i pracę zdalną. Widzę taras w pięknym widokiem na morze, słoneczny poranek, laptop i pyszną kawę oraz dzieci bawiące się na plaży. Do południa obowiązki firmowe, po południu zwiedzanie i czas na zabawę lub na odwrót. Życie w stylu workation, bo kto powiedział, że podróże to tylko 2 tygodnie urlopu w ciągu roku? A w bardziej codziennej wersji – taras w spokojnym ogrodzie przy domu.

Na blogu będę dzielić się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami – dominować będzie wolność, przedsiębiorczość minimalizm i workation, a to wszystko w odniesieniu do e-biznesu, automatyzacji marketingu i pracy zdalnej.

Będzie mi bardzo miło jeśli dołączysz do mojej przygody.

Pozdrawiam ciepło,

Ania

 

Napisz do mnie:

ania@biznesnatarasie.pl

lub przez formularz: